0

aplikacje

id #1972651 01.05.2021

Księgowa/ Księgowy

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Działania związane z zamykaniem okresu w obszarze rachunkowości rozliczeń grupowy dla spółek grupy w tym uzgadnianie transakcji intercompany, raportowanie grupowe, dostawy grupowe,
  • Zapewnienie płatności oraz wsparcie procesu cash landing,
  • Wsparcie w obszarze środków trwałych (przyjmowanie i likwidacja środków trwałych, amortyzowanie środków trwałych, środki trwałe w budowie),

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, księgowości, ekonomii,
  • Od 1- 2 lat doświadczenia w obszarze intercompany, fixed assets, GL, AP,
  • Znajomość systemów finansowo- księgowych (preferowane SAP/ MS Dynamics),
  • Dobra znajomość Ms. Excel,
  • Znajomość języka angielskiego - poziom min. B1,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę za pośrednictwem Adecco Poland,
  • Praca na pełny etat (elastyczne godziny pracy, pon-pt),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
  • Pakiet dodatkowy, np. prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy,
  • Lokalizacja: Wola.

Numer referencyjny: KSO/WA2/04/21/SG
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Łódź 21.04.2021
KSIĘGOWA RPO VI 1 zł
Polska, Kraków 26.04.2021
samodzielny księgowy 1 zł
Księgowy/Księgowa 1 zł
Polska, Warszawa 23.04.2021
Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy 1 zł
Polska, Wrocław 20.04.2021
Księgowy /Księgowa 1 zł