0

aplikacje

id #1972642 01.05.2021

Pracuj w dziale Utrzymania Ruchu. OD ZARAZ

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pracę przy jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych baterii litowo-jonowych,
  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach,
  • Atrakcyjny dodatek relokacyjny - dofinansowanie do mieszkania,
  • Darmowe przewozy pracownicze*,
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • Kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne oraz na życie,
  • Dodatkowe premie świąteczne.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym 12 godzinnym (2 dni praca 7:00-19:00, 2 dni 19:00-7:00 i 4 dni wolnego),
  • znajomości obsługi programu Excel,
  • wykształcenia technicznego (zawodowego, średniego lub wyższego),
  • umiejętności wykonywania napraw i konserwacji różnego rodzaju maszyn i urządzeń,
  • mile widziane: uprawnienia SEP,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na produkcji.

Zadania:

  • Utrzymanie ruchu, przeglądy, naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Optymalizacja prac remontowych i przeglądów okresowych.

* Zapewniamy dojazd pracowniczy z m.in.: Wrocławia, Boguszowa-Gorce, Świdnicy, Wałbrzycha, Świebodzic, Marcinowic, Kamieńca Ząbkowickiego, Ząbkowic Śląskich, Łagiewnik, Piławy Górnej, Kobierzyc, Jordanowa Śląskiego, Dzierżoniowa, Bielawy, Piławy Dolnej, Pieszyc, Nysy, Legnicy, Grodkowa, Kątów Wrocławskich, Jawora, Nowej Rudy, Głuszycy, Henrykowa, Strzelina, Środy Śląskiej, Brzegu Dolnego, Wołowa, Niemczy.

Oferta dotyczy pracy stałej

Osoby zainteresowane proszę o złożenie aktualnego CV.

Numer referencyjny: TUR/02/21/SWI/AK
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Tychy 01.05.2021
Operator/ka maszyn CNC 1 zł
Pomocnik przy pracach magazynowych 1 zł
Polska, Poznań 04.05.2021
Technik - elektronik (serwisant wag elektronicznych) 1 zł