0

aplikacje

id #1972637 01.05.2021

Inżynier budowy 4 os.-branża budowlana, sanitarna, elektryczna

Opis stanowiska pracy Zakres obowiązków:
  • Organizacja budowy
  • Kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej.
  • Nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych.
  • Zarządzanie pracą brygad

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na stanowisku inżyniera, kierownika robót, budowy, lub podobnym
  • umiejętność pracy w zespole, współpraca z Zarządem spółki
  • odpowiedzialność, organizacja pracy swojej oraz podległego zespołu, przedsiębiorczości oraz inicjatywy
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość pakietu Office
  • umiejętność kontaktu z Inwestorem oraz firmami zewnętrznymi. zaangażowanie w pracę, uczciwość, sumienność
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń w zakresie

Oferujemy:

  • umowa o pracę na stałe u Klienta
  • Atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer, i inne)
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Numer referencyjny: IB/ED/ LUBIN 2021
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Inżynier Narzedziowy 1 zł
Polska, Kielce 26.04.2021
INŻYNIER BUDOWY W SPECJALNOŚCI MOSTOWEJ 1 zł
Polska, Brzeg Dolny 23.04.2021
Inżynier Projektu ds. wdrożeń i optymalizacji 1 zł
Polska, Warszawa 22.04.2021
Inżynier Utrzymania Ruchu 1 zł
Inżynier Procesu Produkcji - rekrutacja online 1 zł