0

aplikacje

id #1972614 01.05.2021

Senior PV Designer

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za pozyskiwanie pozwoleń i decyzji administracyjnych (decyzje środowiskowe, warunki zabudowy, pozwolenie na budowę, warunki przyłączenia).

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest globalny producent modułów słonecznych.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie pozwoleń i decyzji administracyjnych (decyzje środowiskowe, warunki zabudowy, pozwolenie na budowę, warunki przyłączenia)
  • Samodzielne sporządzanie projektów i dokumentacji technicznej dla farm fotowoltaicznych
  • Opracowywanie koncepcji instalacji fotowoltaicznych (PV Syst), dobór urządzeń i komponentów konstrukcyjnych do instalacji PV
  • Analiza nowych rozwiązań technicznych potrzebnych przy realizacji projektów
  • Analiza techniczna możliwości montażu instalacji fotowoltaicznych na podstawie wymaganych dokumentów, materiałów oraz wizji lokalnych
  • Kontakt z przedstawicielami zakładów energetycznych i urzędów administracji publicznej w zakresie toczących się postępowań uzgodnieniowych projektów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Energetyka)
  • Doświadczenie w zakresie projektowania farm fotowoltaicznych
  • Bardzo dobra znajomości programów AutoCAD, PV Syst, PV Sol, Excel
  • Doświadczenie w projektowaniu elektroenergetycznych linii i stacji (SN)
  • Doświadczenie w uzgodnieniach projektów z OSD
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności organizacji i koordynacji procesu projektowania

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu - transparentna ścieżka rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą swobodę działania
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 09.05.2021
Area Sales Manager 1 zł
Polska, Wrocław 10.05.2021
Sales Engineer 1 zł
Polska, Kraków 10.05.2021
Business Analyst 1 zł
Polska, Katowice 08.05.2021
Project Manager - Generalny Wykonawca (Śląsk) 1 zł