0

aplikacje

id #1972580 01.05.2021

Specjalista ds. doradztwa podatkowego

Opis stanowiska pracy Dla naszego Klienta, dużej firmy consultingowej należącej do międzynarodowej grupy, poszukujemy kandydata na stanowiskoSpecjalista ds. doradztwa podatkowego

Obowiązki:
  • doradztwo w zakresie prawa podatkowego dla klientów krajowych i zagranicznych
  • prowadzenie analiz stanów faktycznych z perspektywy przepisów podatkowych oraz praktyki orzeczniczej i interpretacyjnej,
  • opracowywanie opinii i raportów na temat skutków podatkowych
  • przygotowywanie pism w związku z toczącym się postępowaniem sądowo-administracyjnym
  • Opiniowanie umów i/lub innych dokumentów pod kątem podatkowym
  • Udział w audytach podatkowych/due diligence i identyfikowanie ryzyk podatkowych,
  • Raportowanie realizacji działań do menadżera projektów

Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (podatki, prawo lub finanse i rachunkowość)
  • mile widziana licencja doradcy podatkowego
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych
  • wnikliwość i skrupulatność w analizie
  • samodzielność

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej grupie
  • Różnorodność branż Klientów
  • Szkolenia merytoryczne
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Multikafeteria (opieka medyczna, bony, bilety, multisport i inne)

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Pracownik Produkcji 1 zł
Polska, Katowice 09.05.2021
Młodszy specjalista ds. Planowania Materiałowego 1 zł
Polska, Szczecin 09.05.2021
inspektor 1 zł
Polska, Wrocław 08.05.2021
inspektor nadzoru budowlanego 1 zł