0

aplikacje

id #1972579 01.05.2021

PGS Software - Python Developer + AWS

Opis stanowiska pracy

Python Developer + AWS

Wrocław / Gdańsk / Rzeszów / Remote

Podstawowe informacje:

·        Elastyczne godziny pracy

·        Projekt prowadzony w oparciu o Scrum

·        Codzienny kontakt z klientem z UK o dużej kulturze pracy, który zapewnia inteligentne rozwiązania płatnicze dla różnych rynków

·        Praca przy tworzeniu nowych mikroserwisów w chmurze AWS do przetwarzania płatności

·        Dostęp do nowoczesnych rozwiązań i narzędzi projektowych

·        Nasze zespoły składają się z Developerów, Testerów i DevOpsów

·        Posiadamy sprecyzowane Seniority Levels. Wiesz na jakim jesteś poziomie i jak możesz się rozwijać na ścieżce technicznej i liderskiej.

·        Status Złotego Partnera Microsoft oraz AWS Partner Network

·        6200 PLN w ramach rocznego budżetu rozwojowego

·        Szybki proces rekrutacyjny

Dlaczego warto z nami pracować?

·        W naszych projektach korzystamy z najnowszych rozwiązań chmurowych

·        Tworzymy mikroserwisy wykorzystując infrastrukturę AWS, taką jak ECS, Lambda, DynamoDB, SQS, Api Gateway

·        Używamy najnowszych wersji Pythona 3.8 i 3.9

·        Nie dostarczamy w ciemno – infrastruktura na Twoim branchu developerskim jest identyczna z infrastrukturą produkcyjną (tylko w mniejszej skali)

·        Mamy Continuous Integration i Continuous Delivery

·        Spotkasz się z praktycznym wykorzystaniem metodyk takich jak Hexagonal Architecture, DDD

·        Organizujemy wewnętrzne warsztaty o architekturze, refactoringu, Web Components, mikroserwisach, DevOps i wiele innych

·        Nad Twoim rozwojem będzie czuwał Twój Team Leader

·        Masz szansę zostać częścią doświadczonego zespołu pracującego w kulturze DevOps

·        Finansujemy certyfikaty m.in. AWS, Azure

·        Biblioteka PGSowa, do której każdy może zamawiać książki/ebooki

·        Finansujemy pakiety Pluralsight, Code School, Safari Books

Trochę o Tobie:

·        Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych

·        Posiadasz doświadczenie komercyjne w użyciu rozwiązań chmurowych (AWS)

·        Dobrze znasz wzorce projektowe

·        Płynnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (poziom min. B2)

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Poznań 08.05.2021
Test Automation Engineer (Selenium)-100% zdalnie 1 zł
Polska, Kraków 10.05.2021
Regular Oracle Developer 1 zł
Polska, Łódź 09.05.2021
AP/AR/GL Accountant with German 1 zł
Polska, Katowice 10.05.2021
Frontend Developer (Angular)- Junior/Mid 1 zł
Mobility Manager 1 zł