0

aplikacje

id #1972573 01.05.2021

Pracownik do obsługi stanowisk linii produkcyjnej

Opis stanowiska pracy

Brembo uruchamia nową odlewniczą brygadę produkcyjną w Dąbrowie Górniczej i planuje zatrudnienie ponad 30 osób.

Co otrzymasz dołączając do nowej brygady?

Jasne zasady wynagradzania:

  • POLEĆ NAM SWOJEGO ZNAJOMEGO DO PRACY I ZGARNIJ 350 ZŁ BRUTTO PREMII! Wyślij numer telefonu znajomego na numer 606 821 065 (dopisz swoje imię i nazwisko, żebyśmy wiedzieli czyje polecenie)
  • Konkurencyjna stawka godzinowa
  • Premia produkcyjna
  • Premia jakościowa
  • Premia za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Dodatek za pracę w porze nocnej
  • Dodatek energetyczny na stanowiskach o wysokim wydatku kcal.

Stabilność zatrudnienia:

  • Umowa o pracę na cały etat (możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę po kilku miesiącach)
  • Pensja wypłacana zawsze na czas
  • Praca w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (zatrudniamy na świecie ponad 10 tysięcy osób)

Dodatkowe benefity:

  • Bezpłatny przewóz z kierunków: Mysłowice, Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Poręba, Jaworzno, Myszków, Czeladź, Będzin
  • Paczki świąteczne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wolne Święta (niestandardowy system 4-brygadowy)

Aplikuj, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Potrafisz używać szlifierki lub innych elektronarzędzi
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 4-brygadowym (system niestandardowy - wolne święta)

Bądź pracownikiem w nowej brygadzie i zajmij stanowisko w odpowiedniej strefie:

  • wytapiania żeliwa
  • osadzania rdzeni
  • szlifowania elektronarzędziami
  • obsługi maszyn automatycznego wykańczania
  • kontroli wizualnej produktów

Masz pytania? Dzwoń lub napisz SMS o treści: OLP na numer 606 821 065.
Zapraszamy też osoby z Ukrainy!

Umówmy się na spotkanie rekrutacyjne!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: OLP/097/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kraków 07.05.2021
Ciekawa praca z j. angielskim 1 zł
Polska, Wrocław 04.05.2021
Technolog ds. opakowań 1 zł
Polska, Warszawa 08.05.2021
Główny Analityk Finansowy 1 zł