0

aplikacje

id #1972564 01.05.2021

Malarz / Piaskarz

Opis stanowiska pracy Obowiązki:
  • renowacje domków drewnianych : piaskowanie, przygotowywanie podłoża, malowanie

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • prawo jazdy kat. B
  • badania wysokościowe na podstawie naszego skierowania
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do 31 lipca z możliwością przedłużenia
  • 13,50 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne dodatkowo (powyżej 35 godz. +25% stawki, powyżej 43 godz. +50% stawki)
  • zagwarantowany posiłek podczas wyjazdów na budowy
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia i składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Francja, La Ciotat 16.04.2021
Ślusarz / Monter konstrukcji 1 zł
Francja, Maubeuge 19.04.2021
Cieśla szalunkowy 1 zł
Francja, Chartres 16.04.2021
Posadzkarz / Monter podłóg 1 zł
Francja, Biarritz 23.04.2021
Zbrojarz/Cieśla 1 zł
Francja, Guyancourt 01.05.2021
Murarz / Cieśla 1 zł