0

aplikacje

id #1972533 01.05.2021

Asystent (-ka) ds. Kadr i Płac

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób energicznych, zmotywowanych i chętnych do rozwoju w zakresie kadr i płac.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • pracę w zgranym zespole specjalistów;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia;
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Zadania:

Do zadań Asystentów należy wsparcie zespołu specjalistów ds. kadr i płac polegające na:

  • przygotowywaniu list płac;
  • sporządzaniu dokumentów kadrowych – zaświadczeń, umów, aneksów, świadectwa pracy oraz prowadzenie akt osobowych;
  • rejestrowaniu, wyrejestrowaniu oraz zgłaszaniu wszelkich zmian dla pracowników w ZUS;
  • przygotowywaniu deklaracji PIT, PFRON, GUS.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 07.05.2021
Asystent/ka Administracyjny/a z biegłym angielskim 1 zł
Polska, Warszawa 14.05.2021
Medical safety associate 1 zł
Polska, Warszawa 29.04.2021
Pielęgniarka / Pielęgniarz 1 zł
Polska, Olsztyn 12.05.2021
asystent w zakładzie higieny weterynaryjnej 1 zł
Polska, Płońsk 14.05.2021
Farmaceuta 1 zł