0

aplikacje

id #1972517 30.04.2021

Spawacz MAG / Trener

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

·        Objęcia w ramach struktur firmy stanowiska Trenera spawaczy weryfikującego jakość pracy zespołu spawaczy,

·        Bezpośredni nadzór spawalniczy,

·        Współpraca z Nadzorem Spawalniczym w zakresie doboru technologii spawania,

·        Szkolenie praktyczne oraz teoretyczne spawaczy,

·        Ocena kwalifikacji, przeprowadzanie weryfikacji umiejętności,

·        Weryfikacja planów spawania w procesie produkcyjnym,

·        Wykonywanie prób roboczych ze spawaczami oraz ich ocena.

Wymagania:

•  Uprawnienia spawalnicze 135 (MAG),

•  Doświadczenie w spawaniu metodą MAG,

•  Chęć objęcia stanowiska Trenera spawaczy,

•  Samodzielność,

•  Dbałość o detale i dokładność,

•  Rzetelność,

•  Sumienność,

•  Pracowitość.

Nasz klient oferuje:

•     Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,

•     Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę z ugruntowaną pozycją,

•     Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,

•     Firma umożliwia zdobycie certyfikat IWS lub IWP

Oraz uprawnień do badań VT2,

•     Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

•     Pracę na terenie hali produkcyjnej w systemie 1 zmiany,

•     Pakiet benefitów pracowniczych,

•     Siedziba firmy na terenie woj.śląskiego.

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Prowadzimy rekrutację on-line.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Numer referencyjny:
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

pracownik produkcyjny - monter skrzyniopalet 1 zł
Polska, Płock 10.05.2021
Monter - pełen etat, umowa o pracę 1 zł
Polska, Łódź 03.05.2021
PRACOWNIK POMOCNICZY - stabilne zatrudnienie! 1 zł
Elektryk utrzymania ruchu 1 zł