0

aplikacje

id #1972496 30.04.2021

Nauczyciel angielskiego do szkoły i przedszkola

Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Daniel oraz Chrześcijańskie Przedszkole Daniel
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Nowoursynowska
Nr domu: 154A
Kod pocztowy: 02-797
Telefon: 795-007-202
Email: biuro@daniel.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 30
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2021-04-30
Termin składania dokumentów: 2021-05-31
Opis oferty pracy:

Jesteśmy chrześcijańską placówką pracującą w oparciu o pedagogikę M.Montessori. Nasze przedszkole oraz szkoła podstawowa mieści się na warszawskim Ursynowie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego w szkole i przedszkolu.

Oferujemy:

*pracę na pełen etat od zaraz

*umowę o pracę

*pracę w kameralnym, serdecznym zespole

*możliwość dofinansowania kursów samokształcących

*atrakcyjne wynagrodzenie (negocjowane w zależności od doświadczenia i stopnia awansu zawodowego)

Poszukujemy osoby która:

  • Posiada wykształcenie: min. licencjat z pedagogiki
  • Angażuje się w swoją pracę
  • Potrafi rozmawiać z dziećmi posługując się zasadami Porozumienia Bez Przemocy

CV prosimy kierować na adres mailowy: kadry@daniel.edu.pl

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie