0

aplikacje

id #1972428 30.04.2021

Magazynier (k/m)

Opis stanowiska pracy Obowiązki:
  • przyjmowanie i wydawanie towaru na podstawie dokumentów,
  • sprawdzanie przyjętego towaru pod względem ilościowym,
  • kierowanie wózkiem widłowym oraz ręcznym wózkiem paletowym,
  • przestrzeganie procedur magazynowych,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z wymaganiami.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera,
  • gotowość do pracy w systemie 2- lub 3-zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT),
  • własny dojazd do zakładu pracy (Komorniki k. Środy Śląskiej).

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • premie uznaniowe oraz kwartalne,
  • organizację oraz dofinansowanie do wyrobienia uprawnień UDT.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Mysłowice 07.05.2021
Magazynier - 1/2 etatu ! 1 zł
Polska, Wrocław 09.05.2021
Operator wózka widłowego / Magazynier 1 zł
Spedytor drogowy całopojazdowy 1 zł
Polska, Gliwice 10.05.2021
Magazynier 1 zł