0

aplikacje

id #1972420 30.04.2021

Cieśla konstrukcyjny, wykończenia -atrakcyjne warunki, różne lokalizacje - Norwegia

Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientów poszukujemy cieśli konstrukcyjnych.

Do zakresu obowiązków będzie należeć:

  • budowa konstrukcji zewnętrznych oraz wewnętrznych na podstawie rysunku technicznego
  • prace zewnętrzne związane z elewacjami i docieplaniem budynków
  • różnego rodzaju prace wykończeniowe.

  • Od kandydatów oczekujemy:
    • Minimum 3 lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego
    • Doświadczenia z Norwegii
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego
    • Pozytywnych referencji od poprzednich pracodawców
    • Motywacji do pracy

  • Lokalne osoby, przebywające w Norwegii mogą rozpocząć pracę natychmiast.
  • Dla osób przebywających poza Norwegią pomoc w zorganizowaniu wyjazdu, kwarantanny.

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 240 NOK/h
  • Możliwość pracy do 10 h dziennie na wybranych projektach
  • Na wybranych projektach darmowe zakwaterowanie
  • Pełną pomoc w zakwaterowaniu i organizacji formalności, związanych z wyjazdem
  • Dofinansowanie dojazdu do Norwegii do 1500 NOK lub zakup biletu lotniczego
  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy, pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe

    Wymagane dokumenty:
    • CV
    • Potwierdzenie zatrudnienia - pisemne lub ustne
    Proces rekrutacji trwa od kilku dni do 2 tygodni i składa się z weryfikacji CV, krótkiej rozmowy telefonicznej z rekruterem oraz ewentualnym Skype interview. Poinformujemy Cię o zakończeniu procesu rekrutacji.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Norwegia, Oslo 28.04.2021
Cieśla szalunkowy, zbrojarz 1 zł
Norwegia, Oslo 24.03.2021
Cieśla szalunkowy - Oslo, Fredrikstad 1 zł
Norwegia, Bergen 14.01.2021
Stolarz budowlany - cieśla konstrukcyjny - Bergen 1 zł
Norwegia, Bergen 05.03.2021
Ciesla szalunkowy, zbrojarz- Norwegia 1 zł
Norwegia, Oslo 23.04.2021
Malarz/szpachlarz 1 zł