0

aplikacje

id #1972409 30.04.2021

Technik Utrzymania Ruchu - również do przyuczenia

Opis stanowiska pracy

Interesuje Cię praca w dziale Utrzymania Ruchu, ale Twoje doświadczenie jest niewielkie lub nie masz go wcale?

Szukasz pracodawcy, który będzie nie tylko wymagał, ale także będzie chciał inwestować w Twoje umiejętności?

Chcesz przekuć swoją wiedzę w praktyczne działanie?

Zgłoś się do nas! Mamy ofertę w sam raz dla Ciebie!

Dla nowoczesnej firmy o innowacyjnym profilu działalności, poszukujemy Pracowników do Działu Utrzymania Ruchu!

To z całą pewnością jesteś Ty jeżeli:

  • Masz wykształcenie co najmniej średnie na kierunkach takich jak: Mechatronika/Elektromechanika/Mechanika/Elektryka
  • Chcesz zdobywać nową wiedzę i umiejętności
  • Potrafisz czytać schematy elektryczne oraz posługiwać się dokumentacją techniczno-ruchową

Mile widziane:

  • uprawnienia energetyczne grupy 1
  • wiedza z zakresu TPM
  • znajomość procesów montażowych

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Diagnostyka i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych maszyn,
  • Bieżące przeglądy maszyn, urządzeń i instalacji
  • Aktywny udział w instalowaniu i uruchomieniu nowych linii produkcyjnych,
  • Udział w projektach modernizacji linii produkcyjnych oraz maszyn,
  • ścisła współpraca z działem produkcji

To co możemy zaoferować:

  • Aktywny udział w tworzeniu nowych linii produkcyjnych
  • Opiekę medyczną - Luxmed
  • Ubezpieczenie na życie
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych (premie świąteczne oraz wakacyjna)
  • Możliwość udziału w szkoleniach technicznych oraz uzyskania dodatkowych uprawnień: SEP, obsługa wózków widłowych, podestów lub suwnic
  • Catering w bardzo korzystnych cenach

Chcesz więcej szczegółów?

Kliknij aplikuj i zostaw swoje CV - oddzwonimy!

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: MTUR/05/2021/TCH/MK
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Świdnica 14.05.2021
Technik utrzymania budynku 1 zł
Polska, Bielawa 13.05.2021
Polska, Warszawa 29.04.2021
Młodszy technik/ technik serwisu wózków widłowych 1 zł
Technik Pomiarowy - Laborant 1 zł