0

aplikacje

id #1970123 30.04.2021

Specjalista w obszarze digital marketingu

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Dla naszego klienta - globalnej, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej - w związku z planowaną rozbudową struktur wsparcia marketingu poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty w obszarze Marketing Operations.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest rozpoznawalna, międzynarodowa firma o profilu produkcyjnym z centrum biznesowym we Wrocławiu, charakteryzująca się wysoce zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi.

Opis stanowiska

- Kompleksowe zarządzanie projektami m.in. dot. stron internetowych w regionie EMEA, w tym tworzenie europejskich witryn bazowych
- Kreacja akcji mailingowych
- Wdrażanie i opracowanie planów marketingowych
- Ścisła i proaktywna współpraca z lokalnymi specjalistami w obszarze marketingu w regionie EMEA i centralnym zespołem
- Przeprowadzanie spotkań/wideo konferencji z biznesem lokalnym w celu przedstawiania szczegółowych planów działania i harmonogramów realizacji projektów

Profil kandydata

- 1-2 lata doświadczenia zawodowego w marketingu cyfrowym, w tym: marketing, kampanie automatyzacji marketingu, kampanie mailingowe, reklama cyfrowa, strony internetowe i mobilne, SEO, media cyfrowe, e-commerce i ogólnie
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Poprzednie doświadczenie w pracy z systemami np .: Eloqua, narzędzia do automatyzacji, Salesforce, Photoshop, HTML, CSS będzie dodatkowym atutem
- Wcześniejsze doświadczenie w pracy przy projektach z wykorzystaniem metodyki Agile - mile widziane
- Umiejętność i chęć do pracy zespołowej
- Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów
- Proaktywna postawa
- Chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności

Oferujemy

- Praca w międzynarodowej organizacji zorientowanej na pracowników
- Możliwość szkoleń kierunkowych
- Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
- Przejrzysta ścieżka rozwoju

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kraków 14.05.2021
Python Developer 1 zł
Polska, Gdańsk 14.05.2021
Python Developer z AWS (100% zdalnie) 1 zł
Polska, Poznań 15.05.2021
Virtual Producer (100% remote) 1 zł
Polska, Łódź 14.05.2021
Technical Support Specialist 1 zł
Polska, Trzciel 14.05.2021
PMO Project Manager 1 zł