0

aplikacje

id #1970112 29.04.2021

Instalator / serwisant urządzeń gastronomicznych

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Instalacja urządzeń wyposażenia gastronomii u klientów,
  • Obsługa, konserwacja urządzeń gastronomicznych,
  • Samodzielny serwis urządzeń gastronomicznych (po zdobyciu doświadczenia oraz odbyciu szkoleń),
  • Praca na terenie w Gorzowa Wielkopolskiego i najbliższej okolicy.

Oczekiwania Pracodawcy:

  • Podstawowa wiedza i umiejętności techniczne, elektromechaniczne (zmysł techniczny, zamiłowanie do majsterkowania),
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy mobilnej - Gorzów Wielkopolskie i bliska okolica,
  • Dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia SEP do 1 kV lub uprawnienia gazowe.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnoetatowej umowy o pracę stałą w firmie o ugruntowanej pozycji - 30 lat na rynku,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8-16,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Dobrej jakości narzędzia niezbędne do efektywnej pracy,
  • Pełne wdrożenie i systematyczne szkolenia oraz realną możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych kwalifikacji branżowych,
  • Pracę w zespole doświadczonych pracowników, w koleżeńskiej atmosferze.

Oferta dotyczy pracy stałej - zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta.

APT nr 364.

Numer referencyjny:
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Łódź 13.05.2021
Sortowacz/magazynier - zmiana 14.00- 21.00 1 zł
Polska, Wrocław 12.05.2021
Serwisant 1 zł
Polska, Gliwice 13.05.2021
MISTRZ /TOROMISTRZ (do robót torowych) 1 zł