0

aplikacje

id #1970104 29.04.2021

Pracownik Produkcji - branża Automotive

Opis stanowiska pracy

Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą drobne prace manualne.

Jeśli posiadasz doskonałe umiejętności manualne
i lubisz prace z drobnymi elementami
ta OFERTA jest dla CIEBIE!

Z nami zyskasz:

  • Zapewnione dojazdy z Włocławka do zakładu w Brześciu Kujawskim;
  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży motoryzacyjnej;
  • Szkolenia specjalistyczne;
  • Wyjątkową szansę na rozwój zawodowy oraz możliwość awansu;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;
  • Odzież roboczą, zaplecze socjalne, bezpłatny dostęp do automatu z napojami;
  • Umowę o pracę, a po okresie próbnym bezpośrednie zatrudnienie po stronie Klienta;
  • Płatne nadgodziny oraz godziny nocne i premie.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej/stałej.

Praca dla kobiet i mężczyzn. Czekamy na Ciebie !!!

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV

SZUKAMY WIĘCEJ OSÓB. PROSIMY POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM
DZIĘKUJEMY :)

Numer referencyjny: PP/05/2021/KBR
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 09.05.2021
starszy specjalista 1 zł
Polska, Poznań 08.05.2021
starszy inspektor 1 zł
Polska, Wrocław 08.05.2021
inspektor nadzoru budowlanego 1 zł
specjalista 1 zł
Polska, Szczecin 09.05.2021
inspektor 1 zł