0

aplikacje

id #1970088 29.04.2021

Praca na produkcji - 2 zmiany od zaraz

Opis stanowiska pracy

Pracowników produkcji:

Zadania:

Twoim zadaniem w pracy będzie pomoc w pracach produkcyjnych oraz kontrolowanie procesu produkcji.

Od Ciebie oczekujemy:

• Motywacji do pracy

• Zaangażowania i sumienności

• Doświadczenia w pracy na produkcji (mile widziane)

Co możemy Ci zaoferować:

• wynagrodzenie podstawowe 3360  brutto +premia już od pierwszego miesiąca pracy!

• Praca II-zmianowa od poniedziałku do piątku

• Umowa o pracę tymczasową

• Możliwość rozwoju w strukturach firmy

• Wyślij swoją aplikację już TERAZ, żeby inni nie zajęli twojego miejsca.

Wyślij SMS ’Koszalin’ pod numer tel. 723 620 016

Numer referencyjny: SZN
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Przemyśl 09.05.2021
inspektor 1 zł
Pracownik Produkcji - logistyka 1 zł
Polska, Warszawa 09.05.2021
Specjalista ds. Strategii Kosztów Ryzyka 1 zł
inspektor weterynaryjny 1 zł