0

aplikacje

id #1970086 29.04.2021

Elektryk (K/M) montaż szaf

Opis stanowiska pracy

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • montaż szaf sterowniczych na podstawie schematów/planów prądu
  • montaż podzespołów w szafach sterowniczych na podstawie rysunku technicznego
  • okablowanie modułów

Oferujemy

  • wynagrodzenie wzrastające
  • premie, dodatki świąteczne, możliwość pracy w nadgodzinach oraz możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy niemieckieg0
  • zakwaterowanie (samodzielna kawalerka – 300€ miesięcznie), przez pierwszy miesiąc koszt zakwaterowania pokrywa pracodawca
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • pracę długoterminową

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Niemcy, Stuttgart 25.04.2021
Cieśla szalunkowy → 16.50€ brutto/h 1 zł
Malarz z podstawową znajomością j.niemieckiego 1 zł
Niemcy, Schriesheim 20.04.2021
Monter Okien i Drzwi 1 zł
Niemcy, Stuttgart 21.04.2021
Malarz → 14€ brutto/h + 50€ diety 1 zł
Niemcy, Berlin 28.04.2021
Elektryk budowlany - Berlin (Niemcy) 1 zł