0

aplikacje

id #1969938 29.04.2021

BOM Inżynier

Opis stanowiska pracy BOM Inżynier
Strzelin
NR REF.: 1148938

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby, która dołączy do struktur firmy na stanowisko Inżyniera BOM (umowa na zastępstwo).

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie danymi systemowymi w środowisku ERP poprzez m.in. rejestrację komponentów produkcyjnych, wyrobów gotowych oraz cykli produkcyjnych.
  • Współpraca z kluczowymi działami w firmie tj. zakupami, logistyką, R&D, działami bezpośrednio produkcyjnymi, jak również obsługą klienta.
  • Zarządzanie zmianami inżynieryjnymi oraz tworzenie kosztorysów dla poszczególnych grup produktowych.

Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne oraz podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Nastawienie na komunikację w zespole oraz skrupulatność
  • Gotowość do podjęcia pracy na zastępstwo na okres 18 miesięcy
  • Znajomość funkcjonowania programów ERP (mile widziana)
  • Znajomość procesu obróbki skrawaniem (mile widziana)

Mój Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 18 miesięcy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju i intensywnej nauki
  • Prywatna opieka medyczna Medicover (opłacana przez pracodawcę)
  • Ubezpieczenie grupowe (opłacane przez pracodawcę)
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się środowisku

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Łódź 15.05.2021
Technik ds. Jakości 1 zł
Polska, Mikołów 10.05.2021
Inżynier Sprzedaży z językiem niemieckim 1 zł
Inżynier procesu 1 zł
Inżynier ds. Automatyki i Elektryki (m/k) 1 zł
Polska, Wrocław 05.05.2021
Inżynier Jakości 1 zł