0

aplikacje

id #1969929 29.04.2021

Asystent/ka w Dziale Sprzedaży

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z Key Account Manager’em w obszarze planowani i rozliczania akcji promocyjnych,
  • Wprowadzanie promocji do baz danych (Blue Planner/LN/E-Leader),
  • Koordynacja rozliczeń z klientami oraz procesu obiegu faktur,
  • Przygotowywanie analiz dla zespołu,
  • Przygotowywanie raportów np. Promo Execution,
  • Aktualizowanie listingów klientów w systemie,
  • Bieżące wsparcie działu.

Oczekiwania:

  • Student (lub absolwent) kierunków: zarządzanie, marketing, ekonomia,
  • Dobra znajomość pakietu Office w tym Excela,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę za pośrednictwem Adecco,
  • Pełny etat (poniedziałek - piątek, elastyczne godziny pracy),
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne,
  • Praca w dużej, międzynarodowej, renomowanej organizacji,
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych,
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy,
  • Lokalizacja: Wola.

Numer referencyjny: ADFS/WA2/042021/SG
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 13.05.2021
Polska, Poznań 15.05.2021
Asystent w dziale zakupów 1 zł
Polska, Kraków 12.05.2021
Konsultant ds. wsparcia klienta 1 zł
Polska, Wrocław 14.05.2021
Specjalista ds. obsługi klienta 1 zł