0

aplikacje

id #1969911 29.04.2021

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka

Opis stanowiska pracy W związku z rozwojem naszego Klienta - międzynarodowej korporacji zlokalizowanej w centrum Wrocławiu
- prowadzimy rekrutację na stanowisko w Dziale Planowania Transportu:

TWOJE ZADANIA:
zapewnienia wsparcia w zakresie zarządzania danymi w SAP i Oracle
współpraca w międzynarodowym zespole
codzienna praca na systemach zakupowych
przygotowywanie raportów

NASZE OCZEKIWANIA:
wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
bardzo dobra znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny
znajomość drugiego języka: hiszpański lub włoski lub francuski
dostępność do pracy na pełen etat - wymóg konieczny
wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)

OFERUJEMY:
umowę o pracę tymczasową z Gi Group – chęć zatrudnienia na stałe u Klienta w przyszłości
pracę od poniedziałku do piątku
niezbędne narzędzia pracy
atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze (zależne od doświadczenia)
premie miesięczne do 12% od wynagrodzenia
możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i międzynarodowej firmie
zdobycie wiedzy i umiejętności w pracy na globalnych systemach zakupowych

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 14.05.2021
Specjalista ds. Analiz i Kontrolingu Windykacji KB 1 zł
inspektor nadzoru nad żeglugą 1 zł
Specjalista ds. kadr i płac 1 zł
Polska, Szczecin 14.05.2021
Kierownik Robót Sanitarnych 1 zł
Polska, Kraków 14.05.2021
Specjalista ds. kadr 1 zł