0

aplikacje

id #1969906 29.04.2021

Technolog

Opis stanowiska pracy Technolog
Zawiercie
NR REF.: 1149288

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży odlewniczej, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Technologa.

Zadania:

  • Nadzór nad procesami technologicznym
  • Bieżące analizowanie oraz rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie procesu produkcyjnego
  • Współpraca z działem produkcji
  • Nadzór nad oprzyrządowaniem do produkcji
  • Kontrola stanu technicznego oprzyrządowania oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach serwisu

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze produkcji (branża odlewnicza)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość oprogramowania CAD
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi i laboratoryjnymi
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie