0

aplikacje

id #1969903 29.04.2021

Tester Manualny

Opis stanowiska pracy Tester Manualny
Warszawa
NR REF.: 1149422

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Testera Manualnego

Lokalizacja: obecnie 100% zdalna / po pandemii model hybrydowy (Warszawa-zdalna)

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Współpraca: długofalowa

Stawka: 50-60 pln netto+vat/h

Zadania:
  • Analiza i projektowanie przypadków testowych
  • Wykonywanie scenariuszy testowych
  • Zapewnianie najlepszej jakości testów
  • Tworzenie planu testów, koordynacja i realizacja testów
  • Raportowanie wszystkich znalezionych problemów i błędów
  • Możliwość rozwoju w kierunku automatyzacji testów

Wymagania:
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w obszarze testowania (strony www)
  • Znajomość narzędzi, m.in. TestLink, Postman, SoapUI, JIRA, HP QC/HP ALM
  • Znajomość SQL na poziomie podstawowym
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego B1/B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Współpracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Współpracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 09.05.2021
Sales Engineer 1 zł
Operator wózka widłowego 1 zł
Polska, Warszawa 09.05.2021
Senior GL Accountant with German 1 zł
Polska, Kraków 10.05.2021
Regular Oracle Developer 1 zł
Polska, Rogóźno 09.05.2021
Operator wytaczarki/maszyny skrawającej 1 zł