0

aplikacje

id #1969902 29.04.2021

Asystent Działu Kadr - rekrutacja online

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy oraz pozyskaniem nowych projektów do działu HRK Payroll Consulting, poszukujemy osób, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w firmie o ugruntowanej pozycji w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych. Aktualnie do Działu Kadr poszukujemy studenta, który będzie pełnił funkcję Asystenta Działu Kadr.

Asystent Działu KadrMiejsce pracy: Wrocław

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne Specjalistów ds. Kadr, czuwaniem nad prawidłowym obiegiem dokumentacji, zakładaniem akt osobowych, archiwizacją dokumentacji pracowników.
Poszukujemy Kandydatów którzy chcieliby rozpocząć swą karierę zawodową od stanowiska asystenckiego.

Od Kandydatów nie oczekujemy wcześniejszego doświadczenia zawodowego w danym obszarze ale wymagamy jednak zainteresowania tematyką związana z prawem pracy.

Czekamy na oferty osób posiadających doskonałe umiejętności interpersonalne, charakteryzujących się skrupulatnością, systematycznością oraz bardzo dobrą organizacją pracy własnej.

Oferujemy samodzielną i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 09.05.2021
specjalista 1 zł
Polska, Kielce 09.05.2021
inspektor wojewódzki 1 zł
Polska, Katowice 09.05.2021
główny specjalista 1 zł
Polska, Przemyśl 09.05.2021
inspektor 1 zł