0

aplikacje

id #1957107 22.04.2021

Specjalista ds. budowy sieci telekomunikacyjnej - Katowice - Praca od zaraz !

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Pracę na I zmianę w godzinach 8:00-16:15 od poniedziałku do piątku,
  • Niezbędne narzędzia pracy : komputer, telefon,
  • Pracę w systemie hydrydowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pełne przeszkolenie nowo zatrudnionej osoby,
  • Możliwość skorzystania z pakietu sportowego i medycznego,
  • Pakiet benefitów Adecco +Club,
  • Profesjonalną współpracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Szybkie zatrudnienie.

Zadania:

  • Budowa oraz obsługa sieci telekomunikacyjnych,
  • Budowa oraz przebudowa sieci teletechnicznych.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie związane z obsługą / znajomością sieci w technologiach (HFC, FTTB, FTTH, GPON),
  • Doświadczenie w prowadzeniu prac inwestycyjnych (budowa/przebudowa sieci teletechnicznych/telekomunikacyjnych),
  • Obsługa komputera pakiet office - poziom średniozaawansowany oraz program AutoCAD - poziom średniozaawansowany,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe - telekomunikacja.

Oferta pracy tymczasowej.

Poleć ofertę znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Numer referencyjny: UPC/ST/04/21/KTW/PS
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie