0

aplikacje

id #1957106 22.04.2021

Operator maszyn i urządzeń

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • praca przy produkcji gumowych elementów samochodowych,
  • obsługa pras wulkanizacyjnych,
  • obsługa wytłaczarek, wyrzynarek,
  • kontrola jakości wykonanych elementów.

Oczekujemy:

  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjności (praca od poniedziałku do piątku w systemie 3- zmianowym),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat od pierwszego dnia pracy,
  • atrakcyjną stawkę wynagrodzenia + premie,
  • pracę w międzynarodowej firmie na terenie Częstochowy,
  • stałą opiekę oraz wsparcie koordynatora,
  • jasne warunki zatrudnienia,
  • pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i uznania.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Brzeg 02.05.2021
Pracownik produkcji – Operator maszyn 1 zł
Polska, Radom 05.05.2021
Operator/ka maszyn i urządzeń 1 zł
Polska, Otwock 02.05.2021
Specjalista ds. serwisu maszyn zrobotyzowanych (HVAC) 1 zł