0

aplikacje

id #1957096 22.04.2021

Magazynier wydania towaru (m/k)

Opis stanowiska pracy Obowiązki:
  • przyjmowanie towarów do magazynu,
  • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru,
  • przechowywanie i składowanie towaru,
  • kompletowanie towaru do wysyłki,
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
  • obsługa systemów informacyjnych,
  • transport pustych palet i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynie,
  • sprawdzanie dat ważności przechowywanych produktów.

Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub prawo jazdy kat. B,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dyspozycyjność i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie Twoim dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na cały etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • comiesięczne premie motywacyjne,
  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • rozbudowany system szkoleń.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Magazynier - PRACA OD ZARAZ - 2 ZMIANY ! 1 zł
Polska, Łódź 05.05.2021
Magazynier/ Operator wózka widłowego 1 zł
Polska, Warszawa 07.05.2021
Młodszy Specialista ds. Logistyki 1 zł
Polska, Wieliczka 02.05.2021
Magazynier kompletacji 1 zł
Magazynier na pół etatu - praca w nocy! 1 zł