0

aplikacje

id #1940005 01.05.2021

Kontroler jakości

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa RTG w zakresie kontroli jakości detali (obsługa monitora ekranowego)
  • stosowanie narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • uzupełnianie dokumentacji obowiązującej na stanowisku pracy
  • zgłaszanie awarii do działu utrzymania ruchu

Oczekujemy:

  • doświadczenia w obszarze kontroli jakości detali
  • znajomości przyrządów kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz)
  • umiejętności podejmowania szybkich decyzji
  • dobrej pamięci wzrokowej
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej

Mamy do zaoferowania:

  • trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym
  • wynagrodzenie wieloskładnikowe (podstawa + dodatki + premie)
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • bogaty pakiet socjalny ZFŚS (min. dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie świąteczne)
  • comiesięczne premie za obecność 100 zł
  • bonusy rekrutacyjne do 1000 zł
  • możliwość wzięcia udziału w programie System Sugestii Pracowniczej ’Mam pomysł’ z nagrodą do 650 zł
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz zdobycie uprawnień i kwalifikacji zawodowych
  • przyjazne środowisko pracy; do dyspozycji pracowników jest nowoczesna kantyna z cateringiem
  • cykliczne jak i okazjonalne konkursy z nagrodami rzeczowymi jak i finansowymi
  • dogodny dojazd - zakład mieści się 6 minut drogi po zjeździe AOW, 3 minuty drogi od Magnolia Park.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 29.04.2021
Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych 1 zł
Polska, Szczecinek 01.05.2021
Sprzedawca na dziale mięsnym POLOmarket SZCZECINEK 1 zł
Polska, Warszawa 30.04.2021
Specjalista ds. Sprzedaży w terenie 1 zł
Specjalista ds. Obsługi Klienta 1 zł
Polska, Lubin 02.05.2021
Doradca Klienta IQOS 1 zł