0

aplikacje

id #1860224 08.04.2021

Pracownik fizyczny z podstawową znajomością niemieckiego

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. (nr.lic. 15892), z 20 letnim doświadczeniem poszukuje dla swojego klienta na terenie Niemiec, okolice Frankfurtu nad Menem: Pracownika fizycznego.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: 2087/jobs.pl

Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:
  • pomoc przy montażu balustrad schodowych oraz balkonowych,
  • montaż okien,
  • prace pomocnicze podczas montażu w warsztacie (tj. wiercenie, szlifowanie)
Wymagania:
  • minimum pól roku doświadczenia w pracy przy konstrukcjach stalowych,
  • prawo jazdy kat.B - mile widziane auto (zwrot kosztów dojazdów do pracy - 0,20€/km),
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • sprawność fizyczna.
Oferujemy:
  • stawka 13,50€/h brutto,
  • możliwość dodatkowych nadgodzin,
  • premie uznaniowe,
  • zakwaterowanie - 5€/dzień
  • praca u stałego klienta,
  • możliwość długotrwałej współpracy,
  • zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą (pomoc w założeniu działalności/prowadzeniu/księgowa),
  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie - bezpłatne,
  • zaliczka możliwa już po 7 dniach,
  • opieka formalno-prawna,
  • wsparcie opiekuna 24h.

Prosimy o zgłoszenia poprzez portal Jobs lub pod numerem telefonu: 570-948-886

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od Eurokontakt Serwis sp. z o.o.