0

aplikacje

id #1860217 08.04.2021

MECHANIK PRZEMYSŁOWY (HUM)

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i  technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Location: Obererdingen (Niemcy)

Reference number: MECHANIK PRZEMYSŁOWY (HUM)/jobs.pl

Employment form: Pełny etat

Required education: zawodowe

Dla naszego klienta z miejscowości Obererdingen poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK PRZEMYSŁOWY

Zakres obowiązków

  • Naprawa i konserwacja obrabiarek CNC i robotów, głównie Fanuc, Siemens i Mitsubishi
  • Usuwanie usterek w urządzeniach operacyjnych i produkcyjnych
  • Samodzielne rozwiązywanie i analiza problemów
  • Uruchomienie nowych urządzeń produkcyjnych
  • Konserwacja systemów mechatronicznych

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie na ww. stanowisku min. 3 lata (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie przy przepracowanych 168 h (22 dni robocze) ok . 2500 € netto miesięcznie
  • Możliwość zrobienia płatnych nadgodzin +25%
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania (zawsze pokój 1 osobowy z dostępem do kuchni, łazienki i internetu - koszt ok. 250€- 400€netto miesięcznie )
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od Work4You Global Sp. z o.o.