0

aplikacje

id #1860206 08.04.2021

SPAWACZ 135

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02
SPAWACZ 135 Miejsce pracy: Szwecja
Numer referencyjny: S/2021/jobs.pl
Obowiązki:
  • praca w firmie produkcyjnej
  • samodzielny montaż i spawanie konstrukcji na podstawie rysunku
  • inne prace warsztatowe
  • kontrola jakości wykonanych prac
Wymagania:
  • spawanie metodą 135 - min 3 lata doświadczenia
  • dobra znajomość rysunku technicznego, WPS
  • doświadczenie w spawaniu cienkich elementów
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiego
  • prawo jazdy kat. B
  • precyzja
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
  • odzież roboczą
  • długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • program "Premia za polecenie"
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj Teraz".
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od Baltix.se Sp. z o.o. Sp.k.