0

aplikacje

id #1860188 08.04.2021

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstw

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-05

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Do współpracy zapraszamy zarówno Panie jak i Panów!

Miejsce pracy: Łódź (łódzkie)

Numer referencyjny: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstw/jobs.pl

Wymiar pracy: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Opis stanowiska
  • Odbiór odpadów produkcji (folie, opakowania) oraz ich segregacja
  • Praca w systemie 4 brygadowym 12sto godzinnym (4 dni pracy i 4 dni wolnego)
Wymagania
  • Uprawnienia na wózki widłowe (II WJO)
  • Gotowość do pracy na 2ch zmianach po 12 godzin, mile widziane doświadczenie na produkcji i przy obsłudze maszyn, umiejętność pracy samodzielnej
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity w postaci prywatnej opieki medycznej w MEDICOVER, dofinansowania kart MULTISPORT, dodatkowego ubezpieczenia na życie w PZU, paczek świątecznych, konkursów z nagrodami.
  • pracę w systemie zmianowym
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od SEITO HR Sp. z o.o.