0

aplikacje

id #1860185 08.04.2021

Pracownik produkcyjny (pomocnik operatora)

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-04

DELFIN Sp. z o.o. realizując projekt nr RPSW.02.05.00-26-0219/19
pn.: 'Wzrost konkurencyjności Delfin Sp. z o.o. poprzez wdrożenie  innowacyjnej oczyszczalni ścieków
w autorskiej technologii SBR-MAD'
Współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Działania 2.5 'Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP'

Osi 2 'Konkurencyjna gospodarka'

 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020

Poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kielce (świętokrzyskie)

Numer referencyjny: jobs.pl

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie surowca do zasypania form
  • Uzbrajanie i rozbrajanie maszyny do produkcji oczyszczalni ścieków metodą rotomouldingu
  • Wizualna kontrola jakości wyprodukowanych elementów
  • Zachowanie norm i standardów BHP
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
  • Precyzja w wykonywaniu zadań, zdolności manualne
  • Komunikatywność, uczciwość, dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na cały etat,
  • Stałe miesięcznie wynagrodzenie.
  • Przyjazną atmosferę.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz osiągnąć sukces z nami,  zapraszamy do przesłania aplikacji (CV + zdjęcie,  Mile widziane: referencje, dodatkowe informacje opisujące min osiągnięcia, sukcesy) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883 z 1997. r.) oznaczonej w temacie numerem referencyjnym IP/2020 z dopiskiem 'Operator maszyny do produkcji oczyszczalni ścieków metoda rotomouldingu' + (tu wstaw swoje miasto zamieszkania).

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od DELFIN Sp. z o.o.