0

aplikacje

id #1860183 08.04.2021

Monter fasad - Linz, Salzburg, Austria

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Poszukujemy doświadczonych monterów fasad do pracy w Austrii w miejscowości Linz, Salzburg i okolicach.

Możliwość podjęcia zatrudnienia od 06.04.2021r.

Location: Linz, Salzburg (Austria)

Reference number: ES/jobs.pl

Employment form: Pełny etat

Required education: zawodowe

Opis stanowiska:

- przyklejanie płyt izolacyjnych

- nakładanie siatki

- szpachlowanie, wcieranie

- pełna izolacja termiczna

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- własny samochód

- doświadczenie

- wiek: 28-55 lat

- własne narzędzia ręczne typu: mała szpatułka, poziomica itp.

Oferujemy:

- stawka: 15,04€ brutto/h

- dieta: 26,40€/dzień

- wynagrodzenie miesięczne: 2200€ netto

- dodatki świąteczne, 13 i 14 pensja

- darmowe zakwaterowanie oddalone około 10km od miejsca pracy

- ubezpieczenie wypadkowe, zdrowotne, emerytalne

- 25 dni urlopu

- 39h pracy w tygodniu, możliwość nadgodzin maksymalnie do 60h w tygodniu

- możliwość pobierania zaliczek na konto

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od Targetplus sp. z o.o.