0

aplikacje

id #1860181 08.04.2021

Monter rusztowań - Austria, region Vorarlberg

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-04

Poszukuje na zlecenie austriackiego pracodawcy do regionu Vorarlberg: Monterów rusztowań. U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
Godziny pracy: 167 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)

Location: Bregenz, Dornbirn, Bludenz, Feldkirch, Lichtenstein (Austria)

Reference number: ES/jobs.pl

Employment form: Pełny etat

Required education: zawodowe

Opis stanowiska:

- Montaż i demontaż rusztowań na budowach
- Załadunek i rozładunek rusztowań na budowie
- Transport rusztowania ciężarówką (w przypadku uprawnień na ciężarówkę)

Wymagania:

- Konieczne aktualne doświadczenie zawodowe przy montażu rusztowań lub konstrukcji budowlanych
- Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
- 2-letnie doświadczenie zawodowe
- Prawo jazdy kategorii C lub C+E i aktualne kody 95 mile widziane, ale niekoniecznie
- Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy

Oferujemy:

- Austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
- 5 tygodni płatnego urlopu
- Wynagrodzenie brutto: 13,31 do 13,70 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji)
- Dieta netto 41,40 euro / dzień pracy (ok. 870 euro netto miesięcznie)
- Wynagrodzenie miesięczne netto od 2500 do 2650 euro + nadgodziny (Zeitkonto)
- 13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem netto: 5000 do 5300 euro
- Zwrot kosztów paliwa za pierwszy przyjazd do pracy
- Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracownika ok. 350 do 450 euro / mies.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od Targetplus sp. z o.o.