0

aplikacje

id #1860179 08.04.2021

Cieśla szalunkowy - Ansbach, Niemcy

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-05-29

Poszukujemy na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z okolic miasta Ansbach: Cieśli szalunkowych. U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własne auto. Zatrudniamy również 2-osobowe ekipy cieśli szalunkowych.

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
Godziny pracy: 170 do 190 godz. miesięcznie + nadgodziny

Location: Ansbach (Niemcy)

Reference number: ES/jobs.pl

Employment form: Pełny etat

Required education: zawodowe

Opis stanowiska:

- Prace szalunkowe i zbrojeniowe przy budowie nowych obiektów
- Praca na szalunkach metalowych przy wykonywaniu różnych elementów konstrukcyjnych
- Stawianie ścian, szalowanie stropów, stawianie belek/słupów nośnych w systemie PERI, DOKA, SATECO
- Zalewanie fundamentów betonem

Wymagania:

- Zawód ukierunkowany jako: cieśla szalunkowy, stolarz budowlany lub murarz-zbrojarz
- Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego oraz znajomość szalunków systemowych: PERI, DOKA i SATECO
- Doświadczenie w pracy na prefabrykatach betonowych mile widziane
- Umiejętność czytania i pracy według rysunków technicznych mile widziana
- Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy
- W przypadku ekipy 2-osobowej, konieczne jest 1 auto / ekipę i przynajmniej jeden członek ekipy musi mówić dobrze po niemiecku

Oferujemy:

- Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
- 24 dni płatnego urlopu
- Stawka brutto od: 16,89 do 21,06 do (w zależności od umiejętności i stażu pracy)
- Dieta netto 20 euro / dzień pracy (od 400 do 440 euro netto miesięcznie)
- Wynagrodzenie miesięczne netto od 2400 do 2800 euro + nadgodziny
- Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę (tylko pokoje 2- i 3-osobowe)
- Na życzenie pracodawca gwarantuje pokój 1-osobowy, który opłaca pracownik od ok. 300 do 550 euro / mies.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Monter szaf sterowniczych 1 zł
Pomocnik Budowlany 1 zł
ELEKTRYK BUDOWLANY (PPS) 1 zł
Najnowsze ogłoszenia od Targetplus sp. z o.o.