0

aplikacje

id #1860176 08.04.2021

PRACOWNIK FIZYCZNY / PRACOWNIK PRODUKCJI

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

BERYL JOB CENTER - w kwestiach personalnych to jeden z najlepszych adresów.

Pracuj z nami dla najlepszych.  Setki zadowolonych pracowników znalazło już ciekawe miejsca pracy. Znajdź pracę dla siebie i dołącz do nas!

Agencja Pracy Tymczasowej

BERYL JOB CENTER z Opola (Nr Agencji 23859)
ZATRUDNI:

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: jobs.pl

O F E R T A    O G R A N I C Z O N A !

+ + +  PRACA DLA KOBIET, MĘŻCZYZN ORAZ PAR   + + +

OPIS STANOWISKA:

  • Prace przy linii produkcyjnej
  • M.in. pakowanie / komisjonowanie / zbieranie zamówień
  • Pakowanie produktów
  • Kontrola jakości
  • Dostosowanie się do panujących zasad bhp
  • Prace w branżach motoryzacyjnej/ usługowej/ żywnościowej/ metalowej/ kosmetycznej, logistycznej etc.

WYMAGANIA:

  • Zaangażowanie i lojalność
  • Dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
  • Doświadczenie zawodowe - mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość j. Niemieckiego/ j. Angielskiego (nie warunek)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany własny środek transportu ( auto)

 OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie Niemiec
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zawsze na czas /  €
  • Liczne premie i bonusy
  • Ubezpieczenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą APLIKUJ TERAZ

Tel.: +48 662288757

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od P.H.U. DAKO