0

aplikacje

id #1860173 08.04.2021

Pracownik sortowni przesyłek - k. Berlina

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nauen (Niemcy)

Numer referencyjny: jobs.pl

Wymiar pracy: Część etatu

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- sortowanie przesyłek;
- rozładunek paczek kurierskich z kontenerów;
- inne drobne prace magazynowe.

WYMAGANIA:

- chęć do pracy;
- gotowość do wyjazdu do Niemiec;
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO I DOŚWIADCZENIA!

OFERUJEMY:

- zarobki w wysokości 10,85 € brutto/h wypłacane zawsze w terminie;
- pracę od poniedziałku do piątku po 6 godzin dziennie;
- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
- firmowe zakwaterowanie;
- zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;
- bezpłatny transport do pracy;
- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach zatrudnienia;
- 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
- opiekę polskiego koordynatora.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od issp sp. z o.o.