0

aplikacje

id #1860155 08.04.2021

Pracownik ziemny - Berlin

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. (nr.lic. 15892), z 20 letnim doświadczeniem poszukuje dla swojego klienta na terenie Niemiec w Berlinie: Pracowników ziemnych.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: jobs.pl

Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:
  • przygotowanie podłoża, umieszczanie elementów betonowych w ziemi, układanie kostki i krawężników,
  • wykonywanie mniejszych robót betonowych,
  • tworzenie kanałów,
  • układanie przewodów w ziemi,
  • układanie rur betonowych oraz budowanie włazów,
  • usuwanie wykopanej ziemi,
  • prace melioracyjne,
  • wykonywanie robót ziemnych w ogrodach.
Wymagania:
  • doświadczenia na stanowisku pracownik ziemny,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziana umiejętność obsługi ładowarki kołowej (uprawnienia nie są wymagane),
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stawka 13,50€-14,00€/h brutto,
  • możliwość dodatkowych nadgodzin oraz premii uznaniowych,
  • możliwa praca do końca roku 2021,
  • zakwaterowanie - 8€/dzień,
  • zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą (pomoc w założeniu działalności/prowadzeniu/księgowa),
  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie
  • opieka formalno-prawna,
  • wsparcie opiekuna 24h.

Prosimy o zgłoszenia poprzez portal Jobs lub pod numerem telefonu: 734-478-017

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od Eurokontakt Serwis sp. z o.o.