0

aplikacje

id #1860142 08.04.2021

Opiekun Klienta z językiem niemieckim

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-05

Zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt z Klientami w języku niemieckim- mailowy jak i telefoniczny
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Pełna obsługa danego Klienta w zakresie świadczonych usług (udzielanie informacji, tworzenie indywidualnie dopasowanych ofert, przygotowanie niezbędnych dokumentów w trakcie całej współpracy)
  • Rozwiazywanie na bieżąco zaistniałych problemów Klientów
  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność
  • Zdolność w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2- warunek konieczny

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności oraz doświadczenia
  • Podstawę wynagrodzenia plus premie i prowizje
  • Transparentność i pracę w zgranym zespole
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Owoce, kawę, herbatę i zimne napoje
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie