0

aplikacje

id #1860141 08.04.2021

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji ze znajomością języka niemieckiego

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z Kandydatami
  • Selekcja zgłoszeń osób zainteresowanych podjęciem pracy zgodnie z bieżącymi projektami (weryfikacja kompetencji zawodowych i językowych Kandydatów)
  • Aktywna rozbudowa bazy Kandydatów i regularne podtrzymywanie istniejących kontaktów
  • Tworzenie profili, wprowadzanie danych i zarządzanie bazą Kandydatów chętnych do pracy
  • Przedstawianie Kandydatom aktualnych oraz indywidualnie dopasowanych ofert pracy
  • Przygotowywanie umów, dbałość o kompletność dokumentacji Kandydatów
  • Koordynacja przyjazdu Pracowników do Niemiec
  • Opieka nad Kandydatem w trakcie całego procesu zatrudnienia
  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Klienta

Wymagania

  • Doświadczenie w Dziale Obsługi Klienta lub rekrutacji (min. 1 rok)
  • Znajomość programu Landwehr L1 będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Szybkość w działaniu: tzw. akcja-reakcja
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Umiejętności interpersonalne i chęć pracy w zespole
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego- min. poziom B1 (warunek konieczny)

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności oraz doświadczenia
  • Podstawę wynagrodzenia plus premie i prowizje
  • Transparentność i pracę w zgranym Zespole
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Owoce, kawę, herbatę i zimne napoje
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie