0

aplikacje

id #1860120 08.04.2021

Dekarz - Francja, okolice Auxerre

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-05

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. (nr.lic. 15892), z 20 letnim doświadczeniem poszukuje dla swojego klienta na terenie Francji, okolice Auxerre: Dekarza.

Miejsce pracy: Francja

Numer referencyjny: 1420/jobs.pl

Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:
  • Realizacja usług dekarskich w zakresie konstrukcji dachów, montażu dachówek tradycyjnych oraz przede wszystkim z blachy cynkowej lub miedzianej do rynien i dachów.
Wymagania:
  • doświadczenia na stanowisku dekarza - minimum 3 lata,
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stawka 14,50€/h brutto
  • płatne nadgodziny: każda nadgodzina od 36 do 43 godziny w tygodniu +25% stawki, każda kolejna od 44 godziny + 50% stawki,
  • zakwaterowanie bezpłatne
  • zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą (pomoc w założeniu działalności/prowadzeniu/księgowa),
  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie - 1€/dzień,
  • opieka formalno-prawna,
  • wsparcie opiekuna 24h.

Prosimy o zgłoszenia poprzez portal Jobs lub pod numerem telefonu: 790881568

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

ŚLUSARZ / NIEMCY 1 zł
Lakiernik samochodowy - Norwegia 1 zł
STOLARZ MEBLOWY 1 zł
Mechanik 1 zł
Najnowsze ogłoszenia od Eurokontakt Serwis sp. z o.o.