0

aplikacje

id #1860118 08.04.2021

Inżynier ds. Produkcji (obróbka CNC)

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-05

Obecnie prowadzimy rekrutację we Wrocławiu, Polska

Inżynier ds. Produkcji (obróbka CNC) Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Do naszego zakładu produkcyjnego we Wrocławiu, poszukujemy Inżyniera ds. Produkcji (obróbka CNC), który będzie wspierał działania Zespołu i Kierownika ds. Produkcji. Oferujemy ciekawe wyzwania w multikulturowym i międzynarodowym środowisku, a także możliwości rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego.

Zadania i odpowiedzialności

Twój zakres odpowiedzialności obejmuje następujące zadania:

  • Analiza dokumentacji technologicznej (kalkulacje),
  • Dobór odpowiednich narzędzi do produkcji komponentów na maszynach,
  • Ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych na maszynach,
  •  Usprawnienia przepływu materiałów produkcyjnych,
  • Reagowanie na codzienne potrzeby działów produkcyjnych w zakresie procesu produkcji,
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów, maszyn, urządzeń,
  • Wprowadzanie zaradczych środków pozwalających na utrzymanie wymaganych wskaźników jakościowych,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie produkcji

Co pozwoli na skuteczne wykonywanie powyższych obowiązków? Według nas będzie to:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki związane z obróbką skrawaniem),
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość procesu obróbki skrawaniem oraz narzędzi skrawających, pomiarowych,
  • Umiejętność pisania i modyfikacji programów CNC (na maszyny ze sterowaniem HEIDENHAIN , Sinumerik),
  • Znajomość i praktyka w stosowaniu narzędzi lean management ( 5S, SMED, Six Sigma, Poka-yoke ) będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość pakietu MS Office ,
  • Znajomość programu z rodziny CAD/CAM będzie dodatkowy atutem,
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B

Fortaco oferuje

W Fortaco pracujemy w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, a nasze benefity to:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - oczywiście umowa o pracę, premie, dodatki
  • Zdrowa i naprawdę przyjazna atmosfera pracy
  • Bezpłatna opieka medyczna w PZU
  • Dodatkowa, dofinansowana opieka medyczna w PZU lub Luxmed
  • Ubezpieczenia grupowe w PZU lub AXA
  • Dofinansowanie programu Multisport
  • Wczasy pod gruszą, premie świąteczne
  • Inne świadczenia z ZFŚS
  • Vouchery/Bony na różne okazje
  • Paczki np. świąteczne, Na Dzień Dziecka
  • Inne możliwości, ale czasowo zawieszone w wyniku Covid19 np. SmartLunch, wyprawy na narty, ryb

Fortaco Group
Fortaco jest wiodącym partnerem dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i w przemyśle morskim. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, kabiny pojazdowe, montaż pojazdów oraz produkcję i obróbkę stali.

Fortaco Group ma w Europie liczne centra operacyjne i technologiczne, które wspierają naszych międzynarodowych Klientów. Nasze fabryki znajdują się w Estonii, Finlandii, na Węgrzech, w Polsce i na Słowacji. Zatrudniamy obecnie 2100 osób.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji

Poczekaj na kontakt od nas, ale zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Jeżeli jednak chcesz uzyskać więcej informacji, to skontaktuj się z nami poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ

Twoje stanowisko raportuje do Kierownika ds. Produkcji

Termin nadsyłania aplikacji

Wyślij swoją aplikację jak

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Najnowsze ogłoszenia od FORTACO SP. Z O. O.