0

aplikacje

id #1860117 08.04.2021

OPIEKUNKA dla mobilnej SENIORKI / od zaraz / NOWA OFERTA

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

PERSONALSERVICES24 oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie:

Miejsce pracy: Odenthal (Niemcy)
Numer referencyjny: PS24/07/04/jobs.pl

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Niemcy, Odenthal

Początek: od zaraz na 2 mies.

OPIS ZADAŃ:

Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 172 cm, 52 kg. Seniorka jest osobą mobilną i w dużym stopniu samodzielną, natomiast ze względu na wiek potrzebuje wsparcia i asekuracji Pani opiekunki. Pacjentka choruje demencję, ma także problemy z komunikacją, wzorkiem oraz słuchem. Jets kontynentna. Pani potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Mieszka wraz z partnerem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, jest internet.

Do zadań Pani opiekunki należy:

Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach.

Aktywowanie Podopiecznej / Podopiecznego.

Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku

Wymagania:

Bardzo dobra lub dobra znajomość języka niemieckiego / warunek konieczny

Doświadczenie w opiece

Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość

MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną

Odprowadzane pełne składki ZUS

BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW

ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1700 EURO NETTO

Dodatkowe ubezpieczenie za granicą

Opieka Koordynatora na miejscu

Stały kontakt z pracownikami Personalservices24

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od Personalservices24