0

aplikacje

id #1860114 07.04.2021

Lider Obszaru Produkcji

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lider Obszaru Produkcji Miejsce pracy: Garwolin (mazowieckie), Miastków Kościelny (mazowieckie), Stoczek Łukowski (lubelskie), Wola Mysłowska (lubelskie), Mińsk Mazowiecki (mazowieckie), Łaskarzew (mazowieckie), Pilawa (mazowieckie), Sobolew (mazowieckie), Wodynie (mazowieckie), Trojanów (mazowieckie)
Numer referencyjny: jobs.pl

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z naszym Kontrahentem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjne programy pracownicze,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • zdobycie doświadczenia w polskiej firmie z branży przemysłowej, produkującej dla znanych marek sieci budowlanych i przemysłowych w Polsce i zagranicą.

Opis stanowiska:

  • organizacja pracy przypisanego obszaru w dziale produkcyjnym i monitorowanie jego wyników,
  • wyznaczanie celów, skuteczne motywowanie i dbanie o rozwój podwładnych,
  • nadzór nad zadaniami podległych pracowników i realizacją planu produkcji,
  • sporządzanie raportów produkcji oraz prawidłowe rozliczanie,
  • realizacja planów produkcyjnych poprzez kontrolę, organizację i nadzór nad procesami produkcyjnymi w powierzonym wydziale,
  • podejmowanie działań eliminujących zakłócenia w realizacji planu produkcyjnego.

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • zdolności przywódcze, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • znajomość obsługi komputera.

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575404.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od Workhouse4you Sp. z o.o.