0

aplikacje

id #1860102 07.04.2021

POMOC w PROWADZENIU GOSPODARSTWA DOMOWEGO / od zaraz / SPRAWDZONY KONTRAKT

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

PERSONALSERVICES24 oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie:

Miejsce pracy: Rheinstetten (Niemcy)
Numer referencyjny: PS24/02/04/jobs.pl

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Niemcy, Rheinstetten

Początek: od zaraz na 2 mies.

OPIS ZADAŃ:

Pomoc i wsparcie dla PANI. Seniorka 160 cm, 50 kg, porusza się za pomocą rollatora, jest inkontynentna. Podopieczna z charakteru jest osobą uprzejmą i miłą. Do zadań Pani opiekunki należy głównie przygotowywanie posiłków dla rodziny, oraz pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka mieszka z rodziną w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielne mieszkanie, jest również dostęp do internetu. Opiekunka może także korzystać z roweru.

Do zadań Pani opiekunki należy:

Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach

Aktywowanie Podopiecznej

Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku

Wymagania:

Dobra lub zadowalająca znajomość języka niemieckiego / warunek konieczny
Doświadczenie w opiece

Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
Odprowadzane pełne składki ZUS
BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW
ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1700 EURO NETTO
Dodatkowe ubezpieczenie za granicą
Opieka Koordynatora na miejscu
Stały kontakt z pracownikami Personalservices24

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od Personalservices24