0

aplikacje

id #1859959 07.04.2021

Inżynier Budowy

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Firma KOME POLSKA SP. Z O.O. prowadzi główną działalność gospodarczą jako generalny wykonawca wielkopowierzchniowych obiektów budowlanych. Od kilkunastu lat na rynku polskim oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa przemysłowego, obejmujące cały proces inwestycyjny - od koncepcji, poprzez projekt, aż do oddania obiektu pod klucz.

Obecnie do naszej spółki poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Budowy Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka (łódzkie) Numer referencyjny: INZ/Raw/jobs.pl Wymagania:
  • Wykształcenie na kierunku budowlanym (preferowane budownictwo, minimum inżynier),
  • Zalecana specjalizacja budowlana,
  • Doświadczenie min 12-18 miesięcy pracy na budowie - bezpośredni nadzór nad  prowadzonymi pracami
  • Dobre zdolności organizacyjne,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B.
Zadania:
  • Nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich,
  • Udział w koordynacji prac na budowie,
  • Współpraca z Kierownikiem budowy oraz Kierownikiem projektu,
  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi, nadzór nad pracownikami podwykonawcy,
  • Monitorowanie terminów i jakości prac,
  • Dbanie o zgodność realizowanych prac budowlanych z dokumentacją projektową,
  • Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości,
  • Prace administracyjno - biurowe, w szczególności w zakresie tworzenia dokumentacji powykonawczej.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Służbowy laptop oraz telefon,
  • Dla osób spoza Rawy Mazowieckiej i okolic gwarantujemy służbowe mieszkanie,
  • Możliwość dalszej współpracy po zakończeniu budowy,
  • Swobodę w działaniu,
  • Ciekawe, odpowiedzialne zadania,
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i udokumentowanej praktyki budowlanej,
  • Pracę w dobrej atmosferze i partnerskie podejście.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierające klauzulę:

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Inżynier Budowy 1 zł
Kierownik Projektu 1 zł
Najnowsze ogłoszenia od KOME POLSKA Sp. z o.o.