0

aplikacje

id #1859946 07.04.2021

Kierowca CE Niemcy - BDF 2/2, 2/1, 3/1

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-05

FahrerKonzept GmbH to firma z 15-to letnim doświadczeniem na niemieckim rynku spedycyjnym (ponad 150 zatrudnionych kierowców), partner największych firm transportowych na terenie Niemiec.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: 11/jobs.pl

Opis stanowiska:
  • Poszukujemy kierowców samochodów ciężarowych do pracy na terenie Niemiec.
  • Praca w Niemczech na: BDF z osią skrętną
  • Możliwość wyboru systemu pracy: 2/2, 2/1, 3/1,4/1 lub cały etat

Uwaga: zapraszamy kierowców którzy chcą się przekwalifikować jak również kierowców bez doświadczenia na bezpłatne szkolenie: BDF z osią skrętną. Po pomyślnym zakończeniu szkolenia, Praca Gwarantowana!

Wymagania:
  • prawo jazdy kategorii C+E z ważnym kodem 95 - prawo jazdy
  • karta kierowcy
  •  mile widziane dodatkowe uprawnienia (ADR)
  •  mile widziana znajomość języków obcych
  •   mile widziane doświadczenie
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą (zgodną z niemieckimi standardami)
  • niemiecki system opieki zdrowotnej, socjalnej i emerytalnej
  • po okresie próbnym: dodatek urlopowy i premię świąteczną
  • premię za polecenie kierowcy do pracy
  •  możliwość wyboru systemu pracy : (2+2, 2+1, 3+1, 4+1)

Wymagane dokumenty:
  • CV
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od FahrerKonzept GmbH