0

aplikacje

id #1859945 07.04.2021

Dekarz

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-04

NOAH to młoda i dynamiczna organizacja z dojrzałym podejściem do rozwiązań personalnych. Nasze bezpośrednie podejście, przejrzysta komunikacja i jasne umowy zarówno z naszymi klientami, jak i kandydatami sprawiają, że jesteśmy dla Ciebie niezawodnym partnerem.

O sukcesie Twojej organizacji decyduje dostarczana jakość Twojej firmy, dlatego NOAH nieustannie inwestuje w szkolenie i rozwój swoich pracowników. To dla Ciebie gwarancja jakości i bezpieczeństwa podczas wykonywanych prac.

NOAH oferuje możliwość łatwego zatrudniania personelu, dzięki czemu można rozwiązać wszelkie problemy z wydajnością podczas dużych projektów lub tymczasowych zadań. Ponieważ NOAH jest międzynarodową organizacją z doskonałymi kontaktami w EU, NOAH może zaoferować zarówno personel holenderski, jak i personel z krajów członkowskich EU.

Dekarz Numer referencyjny: 1/jobs.pl
Miejsce pracy: Malden (Holandia), Staiger (Holandia)
Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych dekarzy do:

  • Dachów skośnych, kładzenie dachówki (renowacja/nowa budowa)
  • Dachów płaskich, bitumicznych, papa termozgrzewalna (renowacja/nowa budowa)
Wymagania:
  • Doświadczenie minimum 2-3 lata
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • Własny środek transportu
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne zarobki
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych
  • Holenderska umowę o prace
  • Ubezpieczenie zdrowotne
Wymagane dokumenty:
  • CV
  • Dowód osobisty
  • Prawo jazdy
  • BSN/sofi nr

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do państwa dyspozycji, proszę śmiało dzwonić od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

Zainteresowanych proszę o przesłanie swojego CV w języku angielskim, niemieckim badź holenderskim.

Zdjęcia wykonanych prac są mile widziane.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Blacharz - dekarz – Norwegia 1 zł
Austria, Telfs 18.04.2021
Stolarz 1 zł
BLACHARZ BUDOWLANY (DKS) 1 zł